17 klíče, top-pevné mahagon kalimba thumb piano /Mbira /Likembe/Sanza/ Hudební nástroj, 3 barvy na výběr s angličtinou Kniha

451.07 Kč


17 klíče, top-pevné mahagon kalimba thumb piano /Mbira /Likembe/Sanza/ Hudební nástroj, 3 barvy na výběr s angličtinou Kniha

Kalimba

O produktu

1. Nejlepší Kalimba Tón: Masivní mahagon - na rozdíl od nízké ceny překližky,Kmise kalimba sound box je ručně vyroben z 100% masivního mahagonu, udělal zvuk, čisté a teplé.sestavené houslaře, všechny pre-ladil před odesláním, ujistěte se, že budete mít nejlepší tón.

2. Můžete přehrávat skladby snadno vytažením klíče. Jednoduché ovládání lze naučit za minutu.

3. Laserové gravírování fonetické symboly, jednoduché identifikace fonetické symboly.

4. Pevné dřevěné tělo a rudy kovové hroty poskytují delší sustain a pohodlné dotykové pocit.

5. Skvělý Zvuk: Bez jakékoliv hudební základ, stačí přesunout své palce, aby si nádhernou hudbu, která potěší váš den.

Popis:

Značka: Muspor

Tóny: C Klíč

Styl: 17keys Kalimba

Materiál: Mahagon

Klíčové:Minerální Oceli

Velikost: 185x125x35mm/7.28"x4.92"x1.38"

Kalimba hmotnost: 250 g/8.8 oz

Hmotnost balení: 356g/12.55 oz

Obsah balení:

1 x Kalimba

1 x Tuner Kladivo

1 x anglický Song Book

Záruka Kvality:

Máme profesionální QC týmu pro zajištění vysoké kvality výrobků a správné balení v každé zásilce.Jsme si jisti, že naše hudební nástroje mají přesný tón, atraktivní zvuk, hladký výkon a elegantní vzhled. Každý výrobek bude kontrolovány a testovány před odesláním, tak my vám nabízíme výrobek dobré kvality, ale nízké ceny, že budete mít spokojený produkt od nás.

Vrací:

My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Zpětná vazba:

Jsme si velmi cení svůj názor a návrhy, jak kupující,uděláme, co bude v našich silách, aby získat co nejvíce pozitivní zpětnou vazbu k dispozici.pokud se vám nelíbí naše produkty pro jakéhokoli důvodu,prosím, neváhejte a pošlete nám svůj názor,budeme rádi, je moc!!!Prosím, kontaktujte mě přímo před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu!

Štítky: mini kalimba palec klavír, jak hrát kalimba palec klavír, kalimba palec klavír gecko, mbira palec piano malé, dřevěná kalimba palec klavír, kalimba 17 klíče palec klavír, kalimba palec křemíku, kalimba mbira palec klavír nálepka, 10 klíčů kalimba palec klavír borovice, kalimba palec klavír eq.


( 0 Hodnocení )

Množství