Burvogue Fitness Opasek Power Thermo Tělo Shaper Neoprenové Pot Sauna Pasu Trenér Zastřihovač Korzet Pás Cincher Trénink Shapewear

518.53 Kč


Velikost Grafu

Produkt displej

FAQ

1), Jak zaplatit peníze, když místo, aby, nebo problém o vaši kartu ? http://help.www.torrotelectric.cz/payment_method.html Nebo, Prosím, kontaktujte Kupující on-Line: https://helppage.www.torrotelectric.cz/buyercenter/index.htm 2) jakou Velikost bych Měl Zvolit? Vyberte si prosím podle tabulky velikostí.Nebo nás kontaktujte pro představu. 3) Velkoobchodní a pokles lodní dopravy jsou oba vítány. Pro velkoodběratele nabízíme slevy nebo expresní doprava zdarma, která trvá jen 3-7 dny, aby se dospělo. Pro pokles lodní dopravy , můžeme poslat zboží k vašim zákazníkům přímo a nenechá ad informace o nás, pokud byste chtěli. 4) Jak lze zásilku sledovat? Můžete sledovat vaši zásilku na následující webové stránky pomocí sledovací číslo: http://www.17track.net/en http://global.cainiao.com/detail.htm 5) Co mám dělat, když nákup ochranu, čas se krátí? Pokud váš nákup ochranu, čas se krátí, prosím, kontaktujte nás a my vám může pomoci prodloužit. Takže vaše peníze nepůjdou na náš účet.

Štítky: tkanina korzet pasu, dlouhé thermo shaper, muž pot sauna, waist trimmer belt pro ženy, flyknit trainer dámské, trenér pasu, pasu trenér sa, korzet ženy, sauna oblek pro ženy, Muži hubnutí pás.


( 1 Hodnocení )

Množství