Rocketek USB 2.0 Smart Card Reader cac,ID, Bankovní karty,sim karta cloner konektor, cardreader adaptér pc počítač, notebook, příslušenství

166.65 Kč


USB 3.0 čtečka paměťových karet USB 3.0 card reader OTG USB 2 .0 čtečka karet XQD čtečka karet

Paměťové karty případech OTG USB 2 .0 card reader pro iMac USB 3.0 HUB USB Numerická Klávesnice

Popis produktu Barva: RT-SCR3 (Ovladače jsou k dispozici na naší brožuře na rocketek oficiální stránky) Přehled

Rocketek RT-SCR3 je vysoce výkonná čtečka čipových karet v small form factor pro desktop, stejně jako mobilní použití. Na Rocketek CAC smart card reader je snadný-k-instalaci USB zařízení se hodí pro všechny kontaktní smart karty operace, jako je online bankovnictví nebo digitální podpis aplikací.

Karta kompatibilní s

- Podpora banky, pošta, čipové karty vydané po celé zemi

- Může být použit pro CAC (Common Access Card), Vládní ID, občanský PRŮKAZ

- Pro všechny kontaktní smart karty operace, jako je online bankovnictví nebo digitální podpis aplikace: ActivClient, AKO, OWA, DKO, JKO, NKO, BOL, GKO, Marinenet, AF Portál, Čisté Hrany Prohlížeč, ApproveIt, DCO, DTS, LPS, Disa Podniku E-mail atd.

- Kompatibilní s širokou škálu operačních systémů a čipových karet operací pro digitální autentizaci a zabezpečení, Sítě ATM transfer, platby, bilance dotazy, Daně, vody, elektřiny, platby, Kreditní karty platby, hotovostní platby kartou.

Specifikace:

- Jednoduché USB Plug and Play instalace

- Typy karet: 5V, 3V a 1,8 V Čipové Karty, ISO 7816 Třídy A, AB a C

- Certifikace, Normy: ISO-7816 & EMV2 2000 Úroveň 1, CE, FCC, VCCI, CCID, Microsoft WHQL.

- Operační Systém: Windows 7, 8, Vista, XP, 2000, 2003, 2008, MĚ

Obsah balení:

Rocketek RT-SCR3 USB cac card reader

SIM adaptér pro karty

1.DOD Vojenské CAC USB Smart Card Reader pro Vládu, ID, občanský PRŮKAZ, ActivClient, AKO, OWA, DKO, JKO, NKO, BOL, GKO, Marinenet, AF Portál, Čisté Hrany Prohlížeč, ApproveIt, DCO, DTS, LPS, Disa Podniku E-mail atd. CAC Karty

2.Smart Karty detekce: detekce Pohybu s automatickým vypnutí Automatické Detekce karty smart card typu Zkratu a tepelná ochrana

3.Kompatibilní s americkou armádou a Vláda DOD ID karty pro bezpečné přihlášení

4.Typy karet: ISO7816 Třídy A, B a C (5V/3V/1.8 V) Karty Smart card

Poznámka:

Naše čtečka karet slouží jen jako most. (ROCKETEK poskytnout card reader driver a upravovat software SIM karty,

ale nemůžeme poskytnout smart card driver a upravovat software,jako je bankovní karta/ID karty. protože to závisí na raws nebo pravidla ur země a banky. Pokud potřebujete, aby je číst, musíte se zeptat, čipových karet, poskytovatel ,jak ke stažení, instalovat a používat.

1, nemůže číst ID karty,

Důvod: ROCKETEK card reader driver byl nainstalován, ale není ID karty řidiče nebo upravovat software, takže to může být přečíst.

2, nemůže číst bankovní karty.

Důvod: ROCKETEK card reader driver byl nainstalován, ale není bankovní karty řidiče nebo upravovat software, takže to nemůže být příliš číst.

Takže zákazníci musí pochopit, používání čipových karet.

Štítky: 4g sim card reader, rocketek usb, čtečka paměťových karet, dni reader, bluetooth klávesnice čtečka karet, ds card reader usb, emv čipových karet smartcard reader, sim karta cloner mobilní, sim bank velká sim, id reader.


( 0 Hodnocení )

Množství