Zimní Teplé Křeček Houpací Síť, Malé Domácí Zvíře Patrová Postel Zlato Tašku Létání Činčila Veverka Spací Pytel Teplé Visí Hnízdo Pet Teplé Hnízdo

110.05 Kč


Křeček houpací síť, malé domácí zvíře patrová postel zlato tašku létání činčila veverka spací pytel teplé visí hnízdo

Body:

1、Double-vrstva Konstrukce Houpací síť: Geometrické bludiště, houpací síť, více hrát a skrýt prostory, zvyšují zábavu z domácí zvířata.

2、Vysoce kvalitní Materiál: měkké a tlustý plyšové tkaniny, pohodlné, bezpečné a teplé, univerzální ve všech ročních obdobích.

3、je teplé houpací síť vhodná pro všechny druhy malých zvířat: činčil, činčily, fretky, králíky, morčata a další malá domácí zvířata.

4、Plné Využití Prostoru: křeček domácí zvířata poskytují komfortní prostor pro aktivity, což umožňuje malá domácí zvířata na sleep a zbytek ve čtyřech ročních obdobích.

5、háček je flexibilní a pohodlné použití, čtyři zinku přezky, rychlé a odolné.

Vlastnosti:

1. Double-vrstva Konstrukce Houpací síť: Geometrické bludiště, houpací síť, více hrát a skrýt prostory, zvyšují zábavu z domácí zvířata.

2. Vysoce kvalitní Materiál: měkké a tlustý plyšové tkaniny, pohodlné, bezpečné a teplé, univerzální ve všech ročních obdobích.

3. Je teplý houpací síť vhodná pro všechny druhy malých zvířat: činčil, činčily, fretky, králíky, morčata a další malá domácí zvířata.

3. Plné Využití Prostoru: křeček domácí zvířata poskytují komfortní prostor pro aktivity, což umožňuje malá domácí zvířata na sleep a zbytek ve čtyřech ročních obdobích.

5. Háček je flexibilní a pohodlné použití, čtyři zinku přezky, rychlé a odolné.

Specifikace:

Styl: Double-layer Malé Pet Houpací síť

Materiál: plyšové tkaniny

Velikost:o 28*22*20cm/11.02*8.66*7.87 palec

Hmotnost: cca 110g

Vhodné pro: zlato kluzáky, činčil, činčily, fretky, veverky a další malá domácí zvířata.

Používání sezóna: jaro, podzim a zimu.

Balení Seznam:

1*Hnízdo

Poznámka:

To je normální pro ruční výroby a měření mají 1-2cm tolerance!

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte položky se během 7 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu.Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek.Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu.Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.

Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.

Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Štítky: postel, bůh války bohů, houpací síť spát pytel, kovové křeček dopravce, klec platformy, klec morče, činčila domu, dům křeček bed, křeček hračky, létat v sáčku.


( 0 Hodnocení )

Množství