Luxusní Nude Dlouhá Mořská panna Večerní Šaty Kamínky Korálky Průvod Šaty Vestido De Festa YQLNNE

3 929.97 Kč


Luxusní Nude Dlouhá Mořská panna Večerní Šaty Kamínky Korálky Průvod Šaty Vestido De Festa YQLNNE

Prodávající se zavazuje : všechny obrázky a videa jsou 100% reálné záběry !

O Naše Velikost Modelu Referenční

Prsa : 89 CM Pas : 68 CM Hip : 99 Výška : 179 CM

Profesionální Model Show

100% Reálné Fotografie

Velikost Grafu Pro Ženy Šaty

Jak se Tělo Měření pro Ženy, Šaty

Vrácení A Výměna Politiky

Máme snadné vrácení/výměnu procesu!Pokud si nejste zcela spokojeni s bodem (včetně problém kvality, není správnou velikost, atd.) Můžete vrátit tuto položku za plnou náhradu.(vyjma poštovného) Vrátit & Výměny Požadavky 1) Troduct musí být nenošené a v původním stavu i poté, co se snažil na fit a velikosti. 2) Žádná Náhrada: Opotřebovaný, Parfémované, Pozměněných nebo bez originální Značky&Popisky. 3) Není vhodné pro vás(špatná velikost), problém s kvalitou 4) Žádná Náhrada: Custom-made Petite nebo Plus Velikosti a jsou Vyrobeny, aby vaše Specifikace. 5) je kupující' odpovědnost zaplatit vrácení nebo výměnu poštovné.

Více Reálné Fotografie A Videa ,Prosím, Postupujte Podle Instagram

YQLNNECOUTURE

Příběh značky - YQLNNE

V září 2014 jsme měli naše vlastní značky: YQLNNE.V pouhých čtyřech letech, jsme přešli od jednoduchých prodej do komplexní značka společnosti integrací design, vývoj, výroba a prodej.Jsme se zavázali k čisté Ruční večerní šaty a plesové šaty, ručně vyrobené, aby více dámy nosit naše oblečení.

Štítky: nude šaty, bodycon šaty nude, longue velikost večerní šaty, mořská perla, taneční party šaty ženy večerní, nevěsta dekor, celebrity šaty festa, yqlnn šaty, šaty formální, roucho ženy.


( 0 Hodnocení )

Množství