NOVÝ objektiv flex pro Canon 18-55 Flex 18-55 EF-S 18-55mm 18-55 mm f/3.5-5.6 clona flex Kamery repari část

144.51 Kč


Teplé řádku:

1. když místo objednávky, prosím, potvrdit, jasně, co potřebujete, a náš obraz je ve stejném pořadí znovu.

2: protože digitální příslušenství, množství je příliš mnoho, všichni se nepodařilo nahrát, vážení v našem obchodě nenašli produkt, který potřebujete, obraťte se na zákaznický servis.

3: v našem obchodě prodáváme údržba třída příslušenství pro údržbu a technický personál, před nákupem, prosím, zjistit, jak koupit dobrý fotoaparát příznaky,

4.Protože tyto jsou náhradní díly, prosím, potvrďte dobrý fotoaparát závadu, kupující, aby rozsudek chyba, koupit špatné díly, jsme se nelze vrátit, děkuji za pochopení.

5symptoms chybná, tento obchod není zodpovědný za.Pokud potřebujete pomoc, prosím, kontaktujte zákaznický servis, jsme z celého srdce za vaše služby.

6: koupit výrobek poté, co obdrží, pocit, že je něco špatně s produktem po instalaci, prosím, kontaktujte zákaznický servis, naší bezplatné technické poradenství.

7: V obchodě máme jen "Guangzhou létě digitálních l" objednávky prosím jasně označit "Guangzhou létě digital" a LOGO . Ostatní obchody s "léto" není slovo v našem obchodě.

8: Produkty odeslána po kupujícím, prosím, ujistěte se, že pozorně sledovat dopravní informace, včas se jedno číslo na místní poštovní dotazy, jinak způsobit zbytečné ztráty. Poštovní doručovatel není některé země, kupující, prosím, ujistěte se, že osobně s jedno číslo na místní poštovní pick-up

Prosím, potvrďte, poté, co obdržíte plochý kabel je nový, je nová instalace, prosím, nechoď dolů po instalaci, protože kolikrát by mohlo dojít k poškození elektroinstalace, instalace více škody patří k umělé poškození, nemůžete zpět.

NOVÝ objektiv flex pro Canon 18-55 Flex 18-55 EF-S 18-55mm 18-55 mm f/3.5-5.6 clona flex Kamery repari

Štítky: d750, fotoaparát canon sl2, baterie nikon d5200, 18 55 canon, eos m1, aqua pack, canon m50 mount, pentax k micro 4 3 adaptér, canon t3i, 18 55 objektivu.


( 1 Hodnocení )

Množství