LED Digitální Stolní Hodiny Budík Hodinky Pro Domácí Kancelář, Hotel, Světelný Senzor, USB Moderní Digitální Stolní Hodiny, bytové Dekorace, Hodiny

183.14 Kč


Vlastnosti:

LED zobrazení času.

12/24 hodin zobrazení pro vašeho výběru.

Alarm a funkce snooze.

Noční režim nastavení (18:00-06:00)

3 Funkční tlačítka (MODE, NAHORU, DOLŮ)

Nastavení Času:

Stiskněte tlačítko REŽIM, pro 2s pro vstup nastavení času, nastavení pořadí: hodina-minuta.

Nastavení Alarmu:

Podle režimu alarmu stiskněte tlačítko REŽIM, pro 2s pro vstup nastavení času, nastavení pořadí: hodiny-minuty-čas odložení. 'AL' bude blikat, když nastavení.

Když Budík Zazvoní:

Pípnutí!

Stiskněte tlačítko REŽIM, aby přestal zvonit a snooze, 'AL' bude blikat, dokud čas buzení.

Stiskněte NAHORU nebo DOLŮ pro zastavení zvonění, 'AL' nebude blikat.

Snooze Nastavení Času:

Výchozí nastavení snooze čas je 5 minut, podle režimu alarmu stiskněte tlačítko REŽIM, pro 3s ender snooze nastavení času, poté stiskněte tlačítko NAHORU a DOLŮ nastavte čas odložení.

Noční Režim:

Hodiny se automaticky nižší jasu LED pod noční režim, v rámci režimu hodiny, stiskněte tlačítko MODE pro 2s vstoupit noční režim.

Stiskněte tlačítko REŽIM, zapnout noční režim zapnout/vypnout.

Když noční režim je zapnutý, stiskněte tlačítko MODE, aby se ender noční režim, nastavení, nastavení pořadí: začít hodinu-start minutu-end hodiny-end minut.

Jas Nastavení Úrovně:

3 úrovně Jasu: Světlé, střední, tmavé

Výchozí úroveň jasu je střední.

Stiskněte spínač úroveň jasu.

Specifikace:

Barva: Bílá

Velikost: přibl. 215 X 38 X 88 mm/8.46 X 1.5 X 3,46"

Hmotnost: přibl. 167 g hmotnost

1 X Nástěnné Hodiny

1 X USB Nabíjecí Kabel

1 X Uživatelská Příručka 1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci.

5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní doba se může lišit, zejména během prázdninové sezóny.

6. Pokud jste neobdrželi vaši objednávku po uplynutí 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás.Budeme sledovat vaše objednávky a dostat zpět k vám co nejdříve.Naším cílem je spokojenost zákazníka!

7. Doba Dodání:

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dnů vrátit to od data, kdy obdržel.Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, bude považováno za použité a MY NEBUDE PROBLÉM NÁHRADU NEBO VÝMĚNU na vás.Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!

Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.torrotelectric.cz.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval. 1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí).Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.

2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné).Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky.NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT POLOŽKY S

VYPRŠELA ZÁRUKA.

Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.torrotelectric.cz!

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je velmi důležitá.Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli provést až vaše spokojenost.

To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Štítky: postupné svítání, budík, nixi hodiny, home offic, hodiny lcd, hodiny lampy, abajur mesa, 12v auto hodiny, hotel ručník, budík číslice, digitální počítadlo usb.


( 2 Hodnocení )

Množství