Mexický Den Mrtvých Květinové Cukr Lebka, Dia de Los Muertos Calavera Kyvadla Nástěnné Hodiny Kyvné Kříž Halloween Domova

526.25 Kč


Květinové Cukr Lebky Kyvadlové Hodiny To je Kyvadlové hodiny a prvek swing vlevo a vpravo na jeho vlastní.

Unikátní Nástěnné Dekorace Nápady

Pokud hledáte pro trochu tvůrčí inspirace, to nástěnné hodiny může být kus, který inspiruje zcela nový vzhled ve vaší domácnosti. Náladový představivost přináší vzrušující kus současného umění zdi, která slouží jako nástěnné hodiny, navržen tak, aby se vaše vnitřní umělce v jakékoli místnosti.

Vlastnosti:

Opatření 23 x 41 cm Vyrobeno z Akrylové Plastické Vyžaduje jednu AA baterii (není součástí balení)

Tichý Pohyb Hodiny Mechanismus

Vysoce kvalitní quartz mechanismus zaručuje přesný čas, tiché sweep second hand poskytuje dobrý spánek a pracovní prostředí.

Moderní Design

Fashion clock je nejlepší dekorace pro hotel ,kancelář ,obývací pokoj, ložnice a dalších místností ve vaší domácnosti ,a to také může být dobrý dárek na dům oteplování, svatební a prázdninové akce.

Zajištění Kvality

Když se něco pokazí s vaší hodiny, když jste jej obdrželi, prosím, kontaktujte nás, slibujeme, aby nahradit vadný výrobek nebo vám vrácení peněz.

Štítky: kočky hodiny, cross růžové, měsíc nástěnné kyvadlové hodiny, kyvadlo hodinky, hodiny kyvadlo, sugar skull legging, hodiny slunečnice, hodiny s ptákem, lebka, dřevěné nástěnné hodiny kyvadlo.


( 1 Hodnocení )

Množství