Moroccanoil Uložení Kakao Barva Tazeleyeci Péče Maska 200ML

1 148.57 Kč


tělo,img,div img {width: 100%;} Moroccanoil Uložení Kakao Barva Tazeleyeci Péče Maska 200ML Moroccanoil Barva Ukládání Maska Kakaa 200ml Světle hnědé až tmavě hnědé vlasy pro bohatý čokoládově hnědé DETAILY POPIS Intenzivní Vyživující Maska Zacházení s výhodami dočasné barvy deneyimleyin.7 se nachází v jiné barvě, s touto snadné použití masky módní barvy deneyebilir, vlasy renginizin vitalitu a zlepšit jas nebo holič může zvýšit odolnost arasındaki návštěvy. Masky, aminokyseliny, olej z meruňkových jader a více zdravé vlasy pro obnovení ArganID™Technologie jako výživné složky. Barva Ukládání Maskelerinin balení 50 recyklovaného materiálu. To pomáhá snížit uhlíkovou stopu pomocí méně energie. Cacoa, světle hnědé až tmavě hnědé vlasy pro bohatý čokoládově hnědé. Individuální výsledky se mohou lišit a počáteční stav a vlasy odstín. Více informací tento sayfadaki FAQ lze nalézt v okolí. Tento produkt není vhodný pro šedé průvodní poznámka. Barva výhody : • Barevný zlepšení • Barva Vlasů Obnovena • barva Vlasů nastavit odděleně • Ad hoc výsledky Péči Výhody : • Hloubka • Flexibilita okamžitě zvýšil • Vlasy pomáhá zlepšit zdraví • Zářivý lesk. Aplikace: masku po celém světě na před použitím, hustotu a barvu čáry test, než k identifikaci směru od uhlí. V ideálním případě, váš normální tvarování drasticky během zbývající diskrétní malý pramen vlasů zvolením start. Rozděl a zbytek dejte stranou. Zdobené části Barvu, kterou chcete, Dát Masku naneste a 2-3 minuty. Pak opláchněte. Barva velmi tenká, druhá zkuste spinning a další dlouhou dobu provozu.

1. Čistý ručník sušené saçlarla začít.

2. Vaše rozpadnout, naneste dostatečné množství a široký-ozubený hřeben jako rovná verze.

3. V závislosti na hustotě požadovanou dobu 5-7 minut.

4. Důkladně opláchněte jako obvykle a tvar.

Tip: k dosažení účinku Pastelové nebo změkčit výsledek barvy, které barvu, kterou chcete biriktirme kısmını ¼ Moroccanoil®Světlo, Vlhkost Maska smíchejte s ¾ částí.

Poznámka: Barvu Uložení Masky dočasné vlasy barva Kataru, to také bude postupně mizí v průběhu času. Jak dlouho trvá vlasy, barvy tak živé a perzistentní. Barevné výsledky a dlouhou životnost vlasů také závisí na pórovitosti. A Fascanoil barber salon navštívit a umýt chtějí urychlit proces bude muset připojit.

Štítky: šampon wella, make-up masky, odstraňte masku, camo materiál, wella professional, chromatica maska, olaplex, koupelna sprej, marocké polštáře, pro šampon.


( 0 Hodnocení )

Množství