Tváři, Krku, Guasha Masáž, Stroj Tváří Odstranění Vrásek Přístroj Tělo Masér Electirc Pokožku Obličeje Masáž Škrábání Krásu Nástroj

174.58 Kč


Tváři, Krku, Guasha Masáž, Stroj Tváří Odstranění Vrásek Přístroj Tělo Masér Electirc Pokožku Obličeje Masáž Škrábání Krásu Nástroj

Jste někdo, kdo se obtěžoval volné kůže, vrásky a jiné problémy? Pokud ano, pak je tato microcurrent škrábání desky je nejlepším řešením pro vás!

To může být použit pro masáž obličeje , s použitím éterických olejů pro zlepšení barvy pleti. Stírací deska je doprovázen vibracemi. Masážní mast se vstřebává do pokožky. Po masáži, pleť bude hladká a něžný . A škrábání desky mohou být použity po celém těle . Stimulace elektrickým proudem může také podporovat buňky produkovat více ATP adenin nukleosidových trifosfát, což může urychlit tvorbu kolagenu, redukovat vrásky , utahování a zvedání hubený obličej .

Položka Popis:

Barva: bílá, růžová

Velikost: 99x88x22mm

Hmotnost: cca 250g

Obsah Balení:

1* Tvář Gua Sha Stroj

1*USB Kabel

Produkt čistící metody:

Pokud tam je nějaké skvrny na vzhled výrobku, otřete ji suchým ručníkem nebo papírovou utěrkou. Prosím, nepoužívejte čisticí prostředek a vyperte ve vodě.

Vlastnosti:

360-stupeň microcurrent masáž bar - přijímá dolphin tvar, hodí se na obličej, tahat a tahat, je malé a krásné, a snadno se přenáší.

Masážní přístroj má funkce tepla - podporuje krevní oběh na asi 45 stupňů Celsia, pomáhá pokožce absorbovat a očistit, a zavádí podstatě do hluboké vrstvy kůže pomocí iontů, a absorpční efekt je více pozoruhodné.

Vhodné pro různé kůže - masáž oko může vyblednout, tmavé kruhy, snižují tahy, V tvář tenké bradu, lymfatické masáže, detoxikační, uklidňující chrámů, ruce, nohy, masáž šíje.

Masáž dekomprese - uklidňující tělo a mysl eliminovat pocit ztuhlé, svalové bolesti, zmírnit únavu a aktualizovat své mysli.

USB nabíjení designu

Štítky: guasha massag, kvaš masáž, jade válec, tělo zařízení, obličejové vrásky, anti obličeje, ryby struhadle, guasha, kvaš škrabka, lobulo.


( 2 Hodnocení )

Množství