50 Proužky Vody Test Na Bazén, Pitná Voda Tester Kvality Celková Alkalita Ph Tvrdost Železo Vést Dusičnany Dusitany Fluoridy Zbytkové

182.73 Kč


Upgrade 14-v-1, pitné vody, testovací proužek, vodní a klepněte zkoušky kvality vody, jednoduchá a rychlá zkouška tvrdosti, pH, brom, dusičnany, atd., 1 balení (50/100 kusů)

funkce:

1. Upgrade 14 v 1: Zkušební celková alkalita, pH, tvrdost, olovo, měď, železo, rtuť, chrom/chrom (VI), brom, dusičnany, dusitany, zbytkový chlor, fluorid, siřičitanu

2. Zdraví: Testovací proužky se používají pro pitnou vodu, kohoutky, ale voda, čerstvé vodní nádrže a další vodní testy kvality. Používáme profesionální pitné vody, testovací proužky pro zdraví pro zkušební normy pro kvalitu vody.

3. Snadné použití: Ponořte pitné vody, testovací papír do vody na 5 sekund udržet ve vzduchu po dobu asi 30 sekund, a pak nastavte barvu na zadní straně láhve, aby si čtení. I pro začátečníky, pitné vody, testovací proužky jsou snadno použitelné.

4. Ochrana životního prostředí: kvalita Vody by měl být testován každý týden. Balení našich testovacích proužků obsahuje 100 pitné vody, testovací proužky.

5. Snadno se přenáší, garantováno: velikost 14 x 4 cm, hmotnost 7 gramů, snadno se přenáší.

produkt

Voda kvalita pitné vody lze nalézt v essieny test papíru za pouhých 35 sekund.

Pitné vody je nezbytné v našem životě! Znečištěné zdroje vody může způsobit mnoho zdravotních problémů, takže je důležité, aby pravidelně testovat kvalitu pitné vody.

14 parametry se objeví současně

Celková alkalita

hodnota pH

tvrdost.

▶ pás

měděné.

▶ žehlička

▶ Rtuti.

▶Chrom/chrom (VI).

▶ Brom

▶Dusičnanů

▶Dusitanů

▶Zbytkový chlor

▶Fluorid

Asijské

Snadné použití

1. Ponořte testovací proužek ve vodě po dobu 5 sekund.

2. Vyjměte a počkejte 30 sekund.

3. Porovnat pitné vody, testovací proužek na barvu grafu na láhvi.

Seznam balíčků:

1 balení pitné vody, testovací proužky (50/100 kusů)

Tipy

Chraňte před světlem a vlhkostí.

Po odstranění pásek, rychle vyměňte kryt.

Neodstraňujte disikcanents

Nedotýkejte testovací oblasti ??na reagenční proužek.

Štítky: bazén příslušenství fuente, světelný snímač fyzické, ppm test, auto hex, nitrat tester, totální stanice profesionální, BAZÉN, amonný, sůl dusitan, síto testovací.


( 1 Hodnocení )

Množství