Bezdrátové Rychle Regulátor Nabíjení dokovací Stanice Dual Nabíječka Stojan Nabíječka Display pro Xbox Série X

367.96 Kč


Bezdrátové Rychle Regulátor Nabíjení dokovací Stanice Dual Nabíječka Stojan Nabíječka Display pro Xbox Série X

Bullet Body: 1、Výhody Produktu: To může účtovat 2 pro Xbox Série X bezdrátový ovladač řadiče ve stejnou dobu; obsahuje 2 dobíjecí baterie; kombinace pokročilé čipy a více ochrany, bezpečnostní systémy, poskytuje nejrychlejší a nejbezpečnější nabíjení; s LED indikátory, můžete pochopit na první pohled nabíjení.

2、Dual Controller Nabíječka: Nabíjejte dva řadiče ve stejné době, ušetřit čas a udržet váš správce přehledně umístěny na ploše.

3、Bezpečný Fast Charger: Vestavěný inteligentní čip integrace, bezpečnostní pás přebití nebo zkratu protector, takže můžete bezpečně nabíjet ovladač. Poznámka: Prosím, použijte 5V/1A napájení.

4、LED Indikátor Nabíjení: nezávislý indikátor na základně vám pomůže rychle zkontrolovat, zda regulátor herní deska je nabitá. Kontrolka se změní z červené při nabíjení zeleně, když je plně nabitá.

5、Akumulátoru: Po vložení baterie do regulátoru, Typ-C nabíjecí kabel může být také použit pro přímé připojení akumulátoru pro nabíjení.

Specifikace:

Jméno: Bezdrátový Gamepad Nabíjecí Základna

Kompatibilní model: vhodné pro Xbox Série X bezdrátový ovladač.

Barva: černá

Materiál: ABS

Balení Seznam:

Bezdrátový Ovladač Nabíjecí Základna 1 x

Baterie x 2

Poznámka:

1. Vlevo indikátor je použit k zobrazení stavu nabíjení z nabíjecí základny na zadní a pravý indikátor se používá pro zobrazení stavu nabíjení základny před nabíjením.

2. Když kontrolka svítí zelená: to znamená, že plně nabitá, nebo nečinnosti, kontrolka svítí červeně: znamená to, že nabíjení.

Štítky: pro xbox 360 bezdrátový gamepad pc usb adaptér, xbox série nabíječka kit, stojan xbox série, železo stanice t12, walmart xbox controller charger, 160p1a, nabíječka wireless, microsoft wireless display adapter dlna, nabíječka qi dual, nabíječka stojan.


( 0 Hodnocení )

Množství