10pcs/lot Gumové HONMA žena vysoce kvalitní Golf Grip pro Lesy železné hole hole úchyty

501.19 Kč


O Platba:

1,můžeme přijmout, Western Union a Money Order, nejlepší způsob je přímé on-line platby, můžete si sami zvolit. Pokud chcete, aby ostatní platební podmínky, dejte nám prosím vědět předtím, než si objednáte.

2,Plná platba musí být provedena do 7 dnů po placingyour objednávky, jinak bude objednávka neplatnou nebo zrušena systému.

3,Zajistí, že jste dokončili všechny podrobné informace, jako je kontaktní osoba,adresa, psč a telefonní číslo při vyplňování si kupující informace.

O Doprava:

1,Budeme odeslat zboží co nejdříve po úplném zaplacení byla potvrzena. Pokud platba není k dispozici, vaše objednávka bude automaticky uzavřen.

2,Když vaše zásilka příjezdu, prosím, zkontrolujte, zda pozemku jsou v dobrém stavu před podpisem. V případě, že pozemek byl rozbit nebo ukraden, prosím, odmítnout a kontaktujte nás. Jinak, všechny ztráty a odpovědnost nese své vlastní!!

O Záruka :

1,Všechny výrobky jsou kontrolovány před odesláním, takže pokud nejste spokojeni s nákupem, si můžete vyměňovat položky v jednom týdnu a musíte nás kontaktovat do 24 hodin od obdržení nákupu.

2,poštovné a předání poplatek je nevratný, a zákazník by měl být odpovědný za všechny poplatky vrácení a poštovné.

3. Všechny vrátit zboží musí být v původním podmínkám, včetně krabice a příslušenství. Muži z vady nejsou zaručené, jako jsou rozbité, poškrábaný a tak dále.

4,Pro všechny položky, prosím, poslat EMS nebo místní příspěvek, když poslat zpět.

Prosím, zanechte nám pět hvězdiček zpětnou vazbu

Pokud nejste spokojeni s tímto nákupem, prosím, kontaktujte nás, do 24 hodin, Budeme pobyt u vás problém vyřešit, díky a pozdravem!

Štítky: kentack golfové železa, klub držák, grip gravity golf, sleva golf pride gripy, honma, club golf honma, pro golf grip, pro golfové gripy, boccieri golfové gripy, golf grip pásky.


( 0 Hodnocení )

Množství