3 ks komiksu nástroj pero rovně duckbill pen speciální ručně malované pero kreslení, umění, design, rovné pero DIY Art dodávky

251.64 Kč


Název produktu: Hrdina přímka Pero, Duckbill Pero

Specifikace: 117 malý / 118 střední / 119 velký

Duckbill pero:

Používá se pro kreslení rovných čar v inkoustu rukopisů. Rovné čáry jsou čisté a rovnoměrné tloušťky. V provozu, "duckbill pero", by neměly být přímo namočený v inkoustu, ale měla by být namočeným ve vodě s použitím namočeným perem nebo štětcem, a kapala z nip z duckbill pero. Nastavte šroub na přední straně perem určení úsečky nakreslené tloušťka. Při kreslení přímky, pero držitel je kolmá na povrch papíru, a vytáhněte linku vodorovně rovnoměrně, ne příliš rychle, tak, že jednotný přímé linky mohou být vypracovány.

Jak přidat inkoust na duckbill?

Duckbill pero má jednu vlastnost, to nemůže přímo absorbovat inkoust. Takže při přidávání inkoustu, prosím, dejte na výše uvedeném obrázku Uvolněte seřizovací šroub zobrazeny, a pak použijte speciální vodě-namočené pero namáčet do inkoustu do hrotu pera.

Všimněte si také, že vnější povrch ostří duckbill pen někdy je obarví s inkoustem, to by měly být čištěny v čase, jinak při kreslení se Objevil . . .

Štítky: rukou nehtů, jizva gelové pero, digitální tablet wacom, značka kopírování, cbd extrakt, osu tablet, ruční plastové, kachna pero bunny, ruku plakát, desy kachní pero.


( 0 Hodnocení )

Množství