Umělá Květina Věnec Pivoňka Věnec - 16 palce Dveře Věnec Jarní Věnec Kulatý Věnec Pro Přední Dveře, Svatební, Domácí Výzdoba

334.55 Kč


Umělá Květina Věnec Pivoňka Věnec - 16 palce Dveře Věnec Jarní Věnec Kulatý Věnec Pro Přední Dveře, Svatební, Domácí Výzdoba body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-height: 1.3; } dcl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { šířka: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; height: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; color: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #product-desc { width: 100%; height: 209px; } #popis { width: 100%; height: 50%; } #podrobnosti { width: 100%; height: 50%; } .ui-box-nadpis { height: 30px; font-size: 15px; font-family: tahoma; font-weight: bold; background-color: #ddd; text-anchor: zdědí; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-box-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics tr { height: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; border-top: 1px solid black; }

(DEKORATIVNÍ PIVOŇKA VĚNEC) jarní květina věnec je vyroben z umělé pivoňka,růže, pivoňka listy a hortenzie květiny, které zahrnuje přední a zadní, s diakritikou s hnědé odolné větvičky vinné révy, která pokrývají úpatí květinový věnec, aby pro nadčasové sezónní domova.

(MUTLIFUNCTIONAL DEKOR) Věnec může být použit jako vnitřní a venkovní což je univerzální zdobení příslušenství. Pověsit nad krb, umístěte ji na přední dveře, nebo na zeď v obývacím pokoji. Tento věnec přinese příjemnou atmosféru po celý rok.

(NENÍ NUTNÁ ÚDRŽBA) 16 palcový průměr velký věnec, Ne hles s jehlou vyčistit nebo je nutná údržba. Umělá Květina Věnec obsahuje uv ochranu, aby se zabránilo vyblednutí a bude vypadat skvěle pro nadcházející roky! Nejlepší dveře věnec.

(UMĚLÉ PIVOŇKA KVĚT HLAVY) růžová květina kvete, bohaté hedvábné listy, jemné květy, Ručně na robustní, odolné révy vinné věnec základny. Dělá skvělý Valentýna Věnec, Jarní Věnec a Velikonoční Věnec s růžové barvy.

Barevné a jemné velký věnec,Plyšové pastelové lístků jsou lemovány svěží mix jemné pupeny a listy. Květy a dovolené jsou spolu spojeny na vrcholu rustikální propletené větvičky.

Život-jako květy a listy umělý věnec,Hedvábí věnce jsou vyrobeny s použitím syntetických materiálů a jsou dobře navrženy a konstruovány tak, aby se život-jako v

vzhled. Souřadnice se Smíšenými Pivoňka Vrchol

Smíšené Pivoňka Věnec souřadnice dokonale Smíšené růže Středobod. Jak upozornit na krásné pivoňka květy s prvky větvičky, plody a listy.

Tento robustní přední dveře věnec obohatí váš domov dekor celou sezónu. Ozdobte si vchodové dveře dekor dnes pro barevné, příjemné vstupu s touto exkluzivní věnec

barva:růžová,zelená

Materiál:Hedvábné květiny, ratanový prsten

velikost:Velký květ o průměru 8 CM, malý květ o průměru asi 3-5 CM, vnější průměr je cca 38-40 CM, a vnitřní průměr je asi 20 CM.

Obsah Balení:

1 * Umělé pivoňka květ věnec

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

O sledovací číslo aktualizace: Pokud váš sledovací číslo, není logistické informace, jako tisíce balíků zasílaných do zahraničí, logistické společnosti se neaktualizuje logistické informace, prosím, kontaktujte nás na první čas, Prosím, laskavě se nemusíte přímo otevřít spor. Budeme poprvé pro vás řešení! Čas přepravy:

Všechny produktu, můžeme lodní dopravy v rámci 5~8 den v týdnu, obvykle jsme podle objednávek zákazníků čas na balení a doručení, musíme pečlivě kontrolovat kvalitu zboží před Loď, Takže trvat nějaký čas, aby se ovládal. Dodací doba: Vzhledem k vyšší moci faktory: hurikány, přívalové deště, vliv lety. Vedoucí logistiky zpoždění. Jsme poctiví prodejci, vás nenechá trpět žádné ztráty. Prosím, dejte logistické společnosti trochu času na zpracování, budeme čekat na balík dosáhne vaší straně. Pokud vaše logistické informace dorazí na místní poště: Pokud místní poště se nestalo, kontaktujte, prosím, obraťte se na místní poštovní úřad co nejdříve, aby si váš balíček. Jinak, přesčas příjem z pozemků, místní pošta vrátí zásilku, důsledky self-zodpovědnost. Ochranu, čas se krátí: Kdy jsme dokončili čas doručení, pokud produkt ochranná lhůta krátí, prosím, prodloužit produktu ochrana období sami, nebo kontaktujte nás, Prosím neotvírejte sporu přímo. Dovozní cla:

Štítky: dveře věnec, kytice držitel, živůtek květina, falešné mini růže, květina pověsit, květina swag, čelenka hedvábí, Hyacint, květiny magnolia, dekorativní květina.


( 0 Hodnocení )

Množství