ANRAN 5MP H. 265+ Ultra HD Video Bezpečnostní Systém Vodotěsné Venkovní Bezdrátové IP Kamery Plug & Play NVR Kit pro Noční Vidění Zdarma APP

3 726.99 Kč


Poznámka:

Loď z ruské/Belgie sklad bude VOLNÝ od celní daň. Belgie skladu může dodávat do Místní (expcept pro Kanárské Ostrovy)a pod zemí: Itálie,Dánsko,Španělsko,Chorvatsko, Slovinsko, Estonsko, Lotyšsko, Finsko,Polsko, Švédsko, Portugalsko, Rumunsko,Malta, Kypr,Bulharsko, Maďarsko, Česká Republika, Litva, Slovensko, Rakousko, Francie, Nizozemsko.

Poznámka:

Zásilka z Číny by mohly přijít s další Celní Poplatky, DPH, Makléřské Poplatky, Daně A Vzdálené Oblasti, Poplatky, prosím, dozvědět se o vaší zemi ' s celní politiky, ANRAN není odpovědný za tyto poplatky.

Skutečné Video Natočené:

Jsme poskytují EU / US/ UK/ AU Plug ,ve výchozím nastavení, je odeslán do vaší země.

Na míru pro vás:

Nabízíme čtyři možnosti: · 2 Kamery + 8 CH NVR · 4 Kamery + 8 CH NVR · 6 Kamer + 8 CH NVR · 8 Kamer + 8 CH NVR poskytujeme 1TB/ 2TB/ 3TB Pevný Disk pro nákup volitelné.

NVR Funkce:

· 13-palcový LCD Bezdrátový NVR · Podpora Video Náhled/Nahrávání/Přehrávání/Zálohování USB · Podpora Android/IOS/Pad/PC Vzdálené Zobrazení · Síťový Protokol: UPNP, SMTP, PPPOE, DHCP atd. · Získejte Okamžitý E-mail Upozornění, Když je detekován Pohyb · 1 SATA Port, Až 4 tb, 1 USB 2.0 Port · Napájení: DC 12V · Fotoaparát zabudovaný mikrofon

Funkce Fotoaparátu:

· Obrazový Snímač: 1/2.8" Progressive Scan Sensor · Rozlišení: 2560*1920(5) · Objektiv: 3.6 mm · Automatické Vyvážení Bílé barvy a 3D-DNR · Noční Vidění: 18 IR Led 100 stop (30 m) · Minimální Osvětlení: Barva 0.1 Lux, B/W 0.01 Lux · Odolný proti povětrnostním vlivům: Ano (IP66) · Záznam zvuku :Podporují

Postaven v 13 palcový LCD Monitor

Ušetřit peníze, a aby bylo snadnější k použití. Ostrý a Jasný obraz se objeví na obrazovce monitoru.

Ohromující 5MP Super HD Rozlišení

Vidět v úžasné jasnosti a ostřejší detaily s 5.0 Mpx (2560×1920P) kamery.

Plug and Play,Snadná Instalace

Nastavte úhel kamery volně bez šroubovák.

Nehty-montáž zdarma

Vybaven speciální oboustranná páska pro lak-bez instalace. Pohodlnější a jednodušší. Užijte si to!

Vynikající video komprese formátu

Více Jasné , HD rozlišení vám nabídnout nejlepší kvalitu obrazu v nižší přenosovou rychlost, ušetřit skladovací prostor.

Odolný proti povětrnostním vlivům design

Ať už Prší, Mrazu (-30°C) Zimní nebo Tropic (+60°C) v Létě, Naše Kamery budou Hlídat Váš Domov.

Den Noční Sledování

Můžete Jasně vidět ve Tmě. Led diody rovnoměrně Osvětlit Celou Místnost, Takže Ať už je To Černé nebo Nízké Světlo, Pixely zůstanou Jasné a Ostré.

Kamera vestavěný mikrofon

Fotoaparát má vestavěný vodotěsný mikrofon, takže nebudete ztrácet zvukové detaily.

Detekce Pohybu/Alarmové Hlášení

Přizpůsobte si vlastní detekce plán a zóny pro každou kameru přesně vašim potřebám. Když je detekován pohyb, inteligentní upozornění s e-mailem/ snapshot upozornění bude tlačil na váš smartphone přes iPhone/ Android Aplikace.

Video S Inteligentní Přehrávání

Video S Inteligentní Přehrávání

Podpora ios, Android,Windows PC. S bezplatná aplikace ARCCTV. budete vědět, co se děje, i když nejste kolem, Přijímat oznámení a prohlížet si živé nebo nahrané záběry přímo z vašeho telefonu.

Bohaté aplikační scénáře

Fotoaparát je vhodný jak pro venkovní i vnitřní použití.

Způsob připojení

Způsob připojení

· 13 palcový LCD Bezdrátový NVR · 2/4/6/8h Bullet Kamery (Závisí na vlastnostech produktu, které jste vybrali) · 2/4/6/8 x Napájení pro Kamery · 1x Napájecí zdroj pro NVR · 1x USB Myš(dárek) · 1x Výstražná Nálepka(dárek) · 2/4/6/8 x Balení Šroubů · 1x 3ft 1M Kabel Ethernet(dárek) · 1x Rychlý Průvodce

Poznámka:

· Nabízíme 1,2 m napájecí adaptér pro NVR, 3 metry napájecí adaptér pro kamery(AU Plug je 1,5 metru), aby se ujistěte se, že máte dostatečnou délku pro instalaci. · Pokud potřebujete Prodlužovací Kabel prodloužit napájecí kabel, prosím, klikněte zde koupit 5m nebo 10m Prodlužovací Napájecí Kabel.

KUPUJÍCÍ OZNÁMENÍ

Přejeme vám šťastný nakupování !

Zásilka

1. Obvykle budeme posílat zboží do 1-3 pracovních dnů poté, co vaše platba je ověřena www.torrotelectric.cz. 2. Pokud zvolíte expresní doručení, a vaše adresa je definován jako vzdálené oblasti tím, že Fedex /DHL, musíte zaplatit extra $30 dálkové přepravní poplatek. Nebo, prosím, dejte nám novou jinou adresu, která není vzdálená.Vzdálené oblasti, podívejte se přes odkaz. https://www.dhl.com/content/dam/downloads/g0/express/services/surcharges/dhl_express_remote_areas.pdf 3. Pokud máte jakékoliv změně objednávky, prosím, zanechte vzkaz v objednávce. 4. Prosím zkontrolujte, zda vaše adresa a telefonní číslo je správné, a to zejména zkontrolujte, zda vaše poštovní směrovací číslo a město je správné informace ,jinak váš balíček nebude loď.

Štítky: fotoaparát secur, dahua nvr, besder kamery ip, fotoaparát reolink, kamera ip dahua, kamera ds, anran nvr, cccam server, lenovo telefon, earphon.


( 5 Hodnocení )

Množství