Elektronická Cigareta Aspire Zelos 50W Starter Vape Kit 2500mah baterie MTL E Cig 2ML Nautilus 2 Nádrže s 0,7 ohm, 1.8 ohm BVC Cívky

1 157.96 Kč


Elektronická Cigareta Aspire Zelos 50W Starter Vape Kit 2500mah baterie MTL E Cig 2ML Nautilus 2 Nádrže s 0,7 ohm, 1.8 ohm BVC Cívky

Zelos, kompaktní a ergonomické vaping mod od Aspire poháněn 2500mah vestavěné Li-Po baterie. Příkon může dosáhnout až 50W. Variabilní napětí a příkon zařízení. Kromě své přesné TC nastavení, nový firmware zajišťuje jeho příkon může být také upravena podle TC režimu, se všemi dodal, že spolu s Nautilus 2 úst do plic 2ml nádrže. Nejnovější série Nautilus, elegantní, zaoblený design je vybaven 1.8 ohm BVC cívky. Top-vyplňte design udržuje věci čisté a výměnných cívek s jinými Nautilus cívky vám umožní přizpůsobit svůj cívka/cloud výrobu preference. Kit je k dispozici v rozmezí eloxovaný a matné barvy.

Funkce:

Nautilus 2 je quick & clean top-fill tank. Jednoduše držet ve svislé poloze, odšroubujte víčko, přidejte svůj preferovaný šťávy a vape pryč . Můžete drip, drop, nebo nalít e-liquid, žádný povyk!

Poslední BVC cívky. Předinstalovaný 0.7 Ω(18-23w) cívky. 1,8 Ω (10-14W) cívky také součástí sady. Obě cívky jsou zaměnitelné se všemi Nautilus řady cívek.

Balení Seznam:

1. Možnost:Pouze Zelos Kit

1*Nautilus 2 tank(Pre-nainstalovány 0,7 ohm cívky)

1*Zelos 50W mod(2500mah built-in)

1* 1.8 ohm BVC cívky

1*Navíc odkapávací tip

1*Navíc skleněné trubice

1*Micro USB kabel

8*O-kroužky

Možnost 2: Zelos Sada s Extra 5ks Cívky

1*Nautilus 2 tank(Pre-nainstalovány 0,7 ohm cívky)

1*Zelos 50W mod(2500mah built-in)

1* 1.8 ohm BVC cívky

5*Extra 0.7 ohm Cívky

1*Navíc odkapávací tip

1*Navíc skleněné trubice

1*Micro USB kabel

8*O-kroužky

ASPIRE NOVÉ OVĚŘENÍ Systému v zájmu zajištění kvality našich výrobků a na ochranu práv našich zákazníků, Aspire zavedla nové a vylepšené krok 3 ověření výrobku systém. Skládá se z nové 3D hologram hůř zobrazující slovo ORIGINÁLNÍ v různých velikostech v závislosti na tom, jak je vnímána, QR kód, který má zákazník přímo na našich webových stránkách pro účely kontroly třetí fázi, stírací panel, který odhaluje ověřovací kód, aby být použit v procesu ověřování.

Tento nový štítek bude umístěn na všech nových produktů propuštěn v budoucnosti. Budeme samozřejmě ještě stávající výrobky na trhu, které nesou naše současná ověření samolepky, tyto jsou stále platné a budou moci být kontrolovány na našich webových stránkách, jako obvykle. Doporučujeme všem našim zákazníkům, aby se skenování QR kódy, aby navštívit webové stránky, jakmile budou k dispozici na našich nových výrobků, a aby i nadále používat stávající samolepky ověřit pravost jejich nákup. Je důležité, že zákazníci používají i staré samolepky a nový QR kód založený samolepky, jakmile budou k dispozici jako naše poprodejní politiky je platná pouze na originální původní Aspire produkty. Proto naléhavě žádáme naše zákazníky jen koupit pouze od autorizovaného Aspire zdroj.

1.Bezpečná platební metoda

Podporujeme následující platební metody(Visa/MasterCard/QIWI/WebMoney/Paypal/CrediCard), a tak dále)

2.Podporujeme zrušení před odesláním.

Pokud jste změnili svůj názor a nechci tomto pořadí,můžete ji zrušit s důvodem"nechci, aby tento řád"

3.Rychle dodat a Sledovatelné způsob dopravy.

Normálně jsme se poslat balíček do 2 pracovních dnů a používáme Post Registrované leteckou poštu.Normálně to dorazí v 15-45 dnů.

4.On Čas Dodání

Pokud jste neobdrželi balíček po 60 dnech,můžeme plnou náhradu.

5.Podpora Návratu A Vrácení Peněz

Pokud jste si objednali špatné zboží, nebo nechcete, aby se výrobek jednou obdržel(do 7 dnů poté, co jste obdrželi),můžete se vrátit k nám, před použitím(prosím neničte obal)a ujistěte se, že zboží se k nám vrátí v dobrém stavu.Poté, co jsme obdrželi balíček a zkontrolovat bez problémů,my vám vrátíme.

6.Zajištění Kvality

Máme 3 měsíce záruka pro kit a mod.Pokud tam je žádné problémy s kvalitou,prosím, poslat zprávu, po infortion:1.Pořadové číslo 2.Obrázek výrobku kód šarže,bar-postoupit a bezpečnostní kód na obalu.3.Vymazat fotografii nebo video, které může ukázat problém jasně.

Prosím neotvírejte sporu před nás na první,a jsme vždy ochotni řešit problémy, přátelský a efektivní.

FAQ

1.O Baterii

Protože baterie nemohou dodávat, takže za normálních okolností naše soupravy nezahrnují 18650 baterie,musíte si koupit baterie ve vašem místním trhu.Ale některé sady mají vestavěné baterie.

Štítky: auto jump starter, případ vaporesso luxe 2, pockex, 18500 li ion, dítě nos, lost vape, vape, jednoduché elektrické cigarety, edge kit, cívky relx.


( 2 Hodnocení )

Množství