Nový Kreslený Vzor Světelný Děti Hodinky, Dívky Silikonový Pásek LED Děti Dívat se Chlapci Reloj Infantil Náramkové hodinky

102.74 Kč


Kreslený Vzor Světelný Děti, LED Hodinky pro Dívky Děti Dívat se na Kluky, Silikonový Řemínek Reloj Infantil Náramkové hodinky Dropshipping

Svítící Hodinky návod

Operace tlačítka: Podržte tlačítko déle než 3 sekundy, dokud se na hodinu změnit, pak se ztratí ruku a stiskněte tlačítko jeden po druhém čas, dokud se vaše právo místních hodinu. Můžete použít stejný způsob, jak znovu stiskněte tlačítko a nehýbejte se, dokud se na minutu změnit, a pak ztráta ,stiskněte tlačítko jeden po druhém čas, aby si správnou chvíli , můžete to udělat stejným způsobem, jak získat správné datum a měsíc .

Doprava

1. Položky budou odeslány do 1-3 pracovních dnů poté, co jsme ověřit vaši platbu. 2. Prosím, řekněte mi vaše aktuální adresu po platbě do 1-2 dnů, jinak, budeme loď vaše položky na základě vašich adresu, takže ujistěte se, že je správné. 3. Budeme poslal balíček s malým dárkem jako brzy, jak je to možné ! Normálně,15-60 dní k dosažení cíle, z různých zemí přijeli v různých obdobích! 4. Někdy by to být delší, protože špatné počasí, ztráta času při celním odbavení. Tak prosím, trpělivě čekat, když nemáte obdrží položku na čase. Pokud neobdržíte zboží do 60 dnů, prosím kontaktujte nás, a pak jsme vám pomůže sledovat to.

Zpětná vazba

1. Vaše zpětná vazba je opravdu pro nás důležité. Věnujte prosím několik sekund opustit velkou zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, děkuji! 2. Nabízíme vždy nejnižší cenu za nejlepší zboží a služby pro vás. 3. Velký, aby sleva: Pokud potřebujete umístit velkou objednávku, což je více než max množství, prosím, kontaktujte nás získat speciální slevu a podporujeme velkoobchod.

Štítky: elle girl, dívka hodinky, ary hodinky, rukojeť hoco, bs vodotěsné hodinky, svítilna led, dětské hodinky, muži hodinky, poi děti, relojes čas.


( 5 Hodnocení )

Množství