1,5 m/4.9 ft Univerzální Uhlíkových Vláken Měkké Gumy Auto Zadní Střešní Spoiler Kufru Křídlo Lip Nálepka s oboustrannou samolepící páskou

421.63 Kč


Vlastnosti: Vysoce kvalitní měkké gumy materiál, dobrá pružnost a velká tažná síla, které je velmi odolné a dlouho trvající. Má dobrou izolaci, nehořlavost a malé deformace, vysoká spolehlivost. To může účinně chránit proti oděru, poškrábání, shazovat, a další poškození značky. S existující oblouku a dostatečně flexibilní, aby přizpůsobit na různé typy karoserie. Univerzální hodí se pro většinu osobních a nákladních automobilů, držet ji na auto ocasní ploutve, tělo kit, boční sukně atd. Je dodáván s oboustrannou samolepící páskou, snadná instalace a odstranit bez poškození laku. S uhlíkových vláken textura, zvýšení svalové auto ochranu těla a agresivní a vlastní závodní styl.

Specifikace: Materiál: Měkká Guma Styl: Uhlíkové Vlákno Barva: Červená, Modrá, Černá (volitelné) Délka: 1,5 m/4.9 ft Hmotnost Balení: cca.782-805g Obutí: Univerzální

Balení Seznam: 1 * Zadní Spoiler Kufru 2 * Příslušenství

Instrukce: 1. Očistěte spodní stranu ocasu s lihem na místě empennage bude připojen. Tím bude zajištěno silné pouto s nárazníkem. Nainstalovat kůry. 2. Peel zálohování z jednoho konce empennage. Umístěte pásku tak, že empennage je vyčnívající směrem k vám. Instalace na spodní straně ocasu začíná na jednom konci ocasu. Ujistěte se, že pevně stiskněte. 3. Odřízněte přebytek s nůžkami. Nainstalujte další kůra.

Poznámka: 1. Nedotýkejte se vody po vložení do 72 hodin 2. Přilnavost je slabší, když je teplota pod 20 stupňů, použijte horkovzdušnou pistoli k vytápění tepelné oboustranné lepící bude lepší.

Obsah balení Balení Seznam:

1 * Zadní Spoiler Kufru

2 * Příslušenství

Štítky: kufru spoiler, univerzální auto lip, beetle spoiler, glc kufru spoiler, lip pásky, přední lip pásky, mercedes univerzální spoiler kufru, 100 univerzální auto lip, renault spoiler, c63 spoiler.


( 2 Hodnocení )

Množství