Pro KTM EXC 350 450 500 FI MODEL VŠECHNY ROKY EXC, 350 EXC 450 EXC 500 Gear Motocykl 1-6 Úroveň Indikátor řazení Gear Metr Digitální

887.53 Kč


Vlastnosti: Stav:100% Zbrusu Nový Barva:Černá Barva Světla: Červená/Modrá/Zelená 1-6 Gear zobrazit

Obutí: Pro KTM EXC 350 FI MODEL VŠECHNY ROKY Pro KTM EXC 450 FI MODEL VŠECHNY ROKY Pro KTM EXC 500 FI MODEL VŠECHNY ROKY

Návod :

Musíte připojit 4 dráty do kola, kabelového svazku. Kvalitní, rychlé konektory jsou dodávány (4 ks odposlechy). Není třeba řezat dráty, a není třeba pájení.

Všechna připojení lze provést buď pod palivovou nádrží, na ECU box, nebo za přístrojovou deskou.

Následující tabulka ukazuje přehled připojení:

GFYSHIP drát

Připojení k

Červená

+12V spínaný napájecí vedení

Černá

Zemnicí vodič nebo uzemnění šasi

Bílá

Signál rychlosti, klepněte kdekoli mezi Snímače Rychlosti a sdruženého bloku přístrojů.

Na některých ABS modelů, klepněte na signál rychlosti někde mezi ABS počítači a ECU box.

Zelená

Tacho signál, klepněte kdekoli mezi ECU box a sdruženého bloku přístrojů.

Alternativně, klepněte na signálový vodič z 2-drát

Klikového hřídele Snímače (Snímací cívky), kdekoli mezi čidlem a ECU box.

K dokončení instalace, je doporučeno, že byste se poradit s prodejcem a/nebo odkaz na Servisní Manuál k dispozici pro vaše kolo.

Vzhledem k velkému počtu cyklistických modelů a vozidel kompatibilní s touto Soupravou, model konkrétní barvy vodičů a nainstalovat návod nejsou popsány v tomto dokumentu. 1. Klíč zapalování by měl být v poloze OFF. Demontujte sedadlo, zvedněte a podepřete palivové nádrže 2. Vyhledejte Snímač Otáček, spojka. A. Většina motocykly mají senzor rychlosti namontován na převodovce. Jiní mají snímač je namontován buď na přední nebo na zadní kola. B. sledovat kabel, dokud se najít snímač otáček, spojka. Je to 3-pólový konektor (s výjimkou BMW, které používají 2-pól). C. Pokud jste na pochybách, podívejte se na kolo v Servisní Příručce nebo se zeptejte svého prodejce pro umístění Snímače Otáček spojky. Potvrzení: Samostatný Snímač Otáček, spojka. Otáčení kola při zapnutém zapalování. Rychloměr by měl uvést 0. Pokud ano, vypněte zapalování, připojte spojku a pokračovat k dalšímu kroku. Jinak, pokud rychloměr registruje rychlost než 0, jste odpojili správné spojky a je třeba se podívat znovu. ABS modely: Některé motorky vybavené ABS nemají snímač rychlosti (např. Yamaha FJR1300A 2006+, VMAX 2009+, Ducati ST4 2005+). Signál otáček je generován ABS počítači. Na tyto motocykly, klepněte na signál rychlosti drátu mezi ABS počítači a ECU box. Odkazovat na kole je Servisní Příručka pro vedení. 3. Připojte GFYSHIP Černý vodič k Zemnicí vodič snímače, pomocí Červeného odposlech konektor dodávané. 4. Připojte GFYSHIP Červený drát na spínané +12V napájecí vodič, jako horký drát zadního spínače brzdového světla, nebo napájecí vedení na pojistky. Můžete použít Napájecí vedení snímače rychlosti, pokud jeho napětí je vyšší než 9V. Opět použijte Červený drát tap konektor dodávané. 6. Připojte GFYSHIP Zelený vodič na vodič Signálu snímače Klikového hřídele (Snímací cívky). Snímače Klikového hřídele je uvnitř klikové skříně, obvykle v blízkosti alternátoru. To má dva dráty. Alternativně, klepněte na tacho signál drát u ECU box. Opět použijte Červený drát tap konektor dodávané.

Instalace : musíte nastavit modul po instalaci. Když je zapnuté zapalování, displej počítá pozpátku (6: 1), což naznačuje, že paměť je jasné. - Zvedněte zadní kolo ze země pomocí stojanu, a spusťte motor na Neutrál. (Pokud nechcete mít stánek, můžete nastavit jednotku, zatímco na koni. Najít dlouhé, rovné silnici s lehkým provozem.) - Na displeji bude blikat "1". Zvolte první převodový stupeň, uvolněte spojku a držet OTÁČKY nad volnoběžné otáčky. Na displeji bliká rychleji, zatímco jednotka je vzdělávací zařízení. - Když displej ukazuje "2", vyberte druhé zařízení. Tento postup opakujte, dokud všechna zařízení jsou si myslel, (5 nebo 6). Přístroj je naprogramován tak, a že by měl uvést zařízení správně. Teď, když je zapnuté zapalování, displej počítá dopředu (1 až 6), což naznačuje, že je plně funkční.

Balíček obsahuje: 1 x Indikátor řazení

Štítky: displej zařízení, kle indikátor řazení, auto gear shift indicator, ktm rychloměr, pit bike měnič, automatické motocykl gear indikátor, universel motocykl gear indikátor, otáčkoměr suzuki, ktm exc, zařízení indikátor motocykl univerzální.


( 0 Hodnocení )

Množství