Zdravý Bezpečný Kočky Komunikovat Kartáček Žvýkat Hračka Kočička Štěně Snack Hračky Kotě Čištění Zubů Péči, Rostlina Přitahující Kočky Pet Dodávky

148.90 Kč


Kočky Komunikovat Kartáček Žvýkat Hračky, Kotě, Kočička, Kočky, Hračky, Čištění Zubů Péči Catnip Hračka LB88 Popis: Specifikace:

Barva: Zelená, modrá

Materiál: Netoxické gumy

Hmotnost: 120 g

Rozměry: 17 x 4,5 cm

Poznámka:

Nechte vaše kočka žvýkat kartáček na zuby po dobu 3-5 minut (ne delší než 5 minut) pod vaším dohledem. Tento kartáček přikládá kartáč, takže můžete snadněji vyčistit držet.

Doporučujeme čistit před a po každém použití.

Vlastnosti:

1. Ryby tvaru design, 360 ° všestranný čištění: Speciální rybí tvar design nabízí schopnost plné čisté vaše kočičí zuby.

2. Posílit vztah s vaše dítě kočka: Tento zubní kartáček žvýkat hračky mohou pomoci vaše kočka příjemně čisté zuby insteading nutit, nechcete, není třeba se starat o vaše kočka má dech, a můžete si zdarma nechat vaše kočka blíže k vám

3. Vaše kočka si čistit zuby : gumová kočka catnip žvýkat hračka je nejen kartáč, ale také může být použit jako hračka na žvýkání, to je také naplněn kočka je oblíbené catnip a bell, budou všechny tyto, aby vaše kočka více zajímají o tuto kočku kartáček na zuby a pomoci jim, aby se příjemně dokončení čištění zubů, zatímco oni hrají to, a nemusíte se fyzicky čistit zuby pro se, osvobodit se.

4. Bezpečné a odolné pet materiál: Tato hračka pro kočky je vyrobena z pryže, která je non-toxické a eco-friendly, měkké textury materiál je bezpečný pro vaši kočku dásně. Měkké gumy je odolná proti kousání, nemusíte se bát, že bude snadno být rozkousal a zničil.

5. Hluboké čištění zubů: speciální design pevné štětiny a granulované čistič na zubní kartáček držet tělo může lépe brousit pryč kočičí plaku a volné tarter, tam je díra v zubní kartáček, který můžete vložit zubní pastu na to, aby pomoci vaší kočce čistit zuby hluboce.

6. Můžete přidat kočka je oblíbené občerstvení a snadno se čistí: je-Li vaše dítě kočka nemají rádi používat tento kočka catnip kartáček žvýkat hračka, můžete si dát své oblíbené občerstvení v it, který bude dělat jim jako hračka ještě více

Obsah balení:

1 x Kočka Catnip Kartáček Žvýkat Hračky

Balíček Zahrnuje:

1 x Kočka Catnip Kartáček Žvýkat Hračky

Štítky: catnip, zdravé domácí kočky, kočka hračka pro, dřevo kočka zdraví, hračka pro kočky, kotě žvýkat hračky petsmart, hračky kočky kov, ženské štěně hračky, hello kitti, pes zubní kartáček.


( 0 Hodnocení )

Množství