O DVA.O Lisované Prášek Make-Up Dlouhotrvající Matný Kompaktní Prášek Oil Control Make-Up Base Pórů Neviditelné Přírodní Povrch Kosmetiky

98.57 Kč


MĚKKÉ HLADKÉ LISOVANÉ PRÁŠEK

(1)IZOLACE A OCHRANA POKOŽKY - Tento produkt lze oddělit pokožku před UV zářením, které je vhodné pro sestry, kteří pracují v přední části počítače po dlouhou dobu. (2)KOREKTOR A PŘÍRODNÍ OSVĚŽUJÍCÍ - Pokud chcete zlepšit korektor sílu prášku, můžete mokré listového a aplikovat je na prášek. Prášek je velmi jemný, měkký a komfortní na dotek, a make-up je velmi svěží a přirozené, které je těžké odhalit. To se doporučuje zejména pro ty, kteří hledají pro přirozený make-up. (3)PRODUKT SÁM o sobě - kromě role make-up, opravit make-up je také dobrou ruku. Prášek dort pochází s malé zrcátko a obláček, a malý je vhodný pro provádění . Ve stejné době, to může absorbovat a odstranit Obličejové oleje, je vhodný pro letní použití. (4)k DISPOZICI V PĚTI BAREVNÝCH - Různé barvy může ukázat různé okouzlující, prosím, vyberte barvu, které jsou podobné na kůži, stejně jako je to možné, aby se zabránilo velké rozdíly mezi krku a obličeje. (5)O DVA.O se zavázala k vytvoření 100% výhodných obchodů. Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis, uděláme, co bude v našich silách, aby vám sloužit. 6)VOLNÝ NÁVRAT-Návrat z jakéhokoliv důvodu do 15 dnů(doprava zdarma) Podporu země: (USA, Kanada, Austrálie, velká BRITÁNIE, Francie, Německo, Španělsko, Rusko,Brazílie, Izrael, Jižní Korea, Saúdská Arábie, spojené arabské EMIRÁTY, Polsko, Nizozemsko a Itálie).

Štítky: mac make-up kompaktní, otwoo, tvářenka nastavit, make-up nyx, kompaktní pudr, pudr na obličej, kalhotky kompaktní, rudy kompaktní prášek, o dva, rtěnka.


( 1 Hodnocení )

Množství