Originální Baterie Náhradní Baterie pro JIMMY JV85 Pro Ruční Akumulátorový Vysavač

1 737.26 Kč


Highlights

Originální Baterie pro JIMMY JV85 Pro Ruční Akumulátorový Vysavač.Originální Náhradní Baterie pro JIMMY JV85 Pro Ruční Akumulátorový Vysavač.

Popis

Nákup Poznámky

1. O Prohlásit Hodnotu A Jméno Pokud máte nějaký zvláštní požadavek, pokud jde, prosím, zanechte vzkaz, aby nám vaše objednávka, budeme jako váš požadavek. 2. O Prohlášení Ceny nezahrnují cla (kromě RU/EU/US skladu).Ty mohou být účtovány celní poplatky a daně, prosím, podívejte se na celní politiku na své vlastní místo.Pokud daň je účtována podle vašeho celní, prosím, mějte to, placení daně je povinností každého občana, zákazníci jsou zodpovědní za vlastní daně.Nejsme zodpovědní za zpoždění způsobené celní, dovozní cla, daně nebo jiné celní poplatky. 3. Po Prodeji Prosím, poskytněte nám s důkazy z videa, pokud výrobky mají jakýkoliv problém po obdržení balíku do 7 dnů, můžeme vám nabídnout výměnu nebo vrácení peněz po potvrzení problém. 4. Zpětnou Vazbu A Recenze Pokud nejste spokojeni s našimi výrobky nebo služby, prosím, neváhejte nás kontaktovat, budeme se snažit v našich silách vyřešit váš problém!Prosím, nenechávejte negativní zpětnou vazbu bez jakékoliv komunikace.Díky za vaše pochopení předem!Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, zanechte nám 5 hvězdiček hodnocení.Vaše podpora je naší hnací silou, budeme pracovat tvrději a nadále zlepšovat.Děkuji moc!

Štítky: akumulátorový ruční vysavač, obrázek jimmy page, dreame v9 zdarma, lenovo t1, jimmy jv85 pro baterie, divea d18 baterie, baterie jv51, jimmy vysavač, příslušenství jimmy jv65, vivo v11 baterie.


( 2 Hodnocení )

Množství